פודקאסט

ארז והילה מגן התחתנו חילוניים כשארז התחיל להתחזק....

הילה וארז התחתנו חילוניים. כשארז התחיל להתחזק, הילה לא כל כך הבינה מה המשמעויות של התהליך ואיך הוא הולך לשנות את חייה. כשהילדים הצטרפו לארז, הכל הפך למורכב הרבה יותר. בפרק הם מספרים על איזונים בין קצוות, על פשרות כואבות ובכל זאת אוהבות ועל האתגרים שממשיכים להופיע גם היום.

נעם וחגית בן אריה על ההתמודדות הזוגיות בעקבות השינוי של נעם

נועם וחגית התחתנו דתיים. מסע במסגרת צבאית שנועם עשה לפולין חיזק אצלו תהליך של שינוי כיוון. חגית אומרת שהסימנים היו עוד קודם. בפרק הם מספרים על האתגרים, ההצלחות, ההסתגלות וההתאמות שנדרשות מהם עד היום, כדי לחיות בשותפות ואהבה בבית שיש לו מקום לכולם.קום לכולם.

טיטי חיה ומשה ממשפחה חרדית מפורסמת

משה אמיתי וחזק ופתאום נכנסות מחשבות שמערערות את האמונה הכל כך חזקה וזו היתה הנק השבירה ובעקבותיה ההבנה החזקה ביותר שאני צריכה לקחת את המושכות ולהוביל מבחינה רוחנית את הבית

יענקי ורות התחתנו כחרדים עד שיענקי החליט לשנות כיוון

רות ויענקי הכירו בשידוך וחיו חיים חרדיים עד שיענקי החליט לשנות כיוון. בפרק הם מספרים על השינוי ועל כל האתגרים וההזדמנויות שהוא איפשר, ועל איך זה שעכשיו הם מרגישים הכי קרובים משהיו אי פעם. מגישה: אביטל ברעם. יועצת זוגית, עו"ס ושיחד עם בעלה עמי הקימו את עמותת התקשרות זוגית שעוסקת בקירוב לבבות בתוך משפחות עם פערים דתיים

הסיפור של איתי ונעמה רוזן- בשבת נעמה נוסעת ואיתי בבית הכנסת

בשבת היה עניין גדול והייתה מפולת גדולה, היינו על סף גירושים, ואישתי הסכימה ללכת להתקשרות. היום אנחנו במקום יותר יציב. היא נוסעת בשבת ואני הולך לבית הכנסת". נועם בן אריה והילה מגן מראיינים את איתי ונעמה רוזן על התהליך שהבית עבר מאז שאיתי החליט לחזור בתשובה, ואיך המצב שהיה נראה בלתי פתיר, הפך לשגרה שבה לכל אחד יש את המקום הבטוח שלו.