ד"ר מיכל אסף קרמר-  מפתחת מנהיגות פרודוקטיבית אישית וארגונית בחברות וארגונים מובילים בארץ ובעולם באמצעות הנגשת תפישה וידע מתקדמים והטמעת כלים ומיומנויות חדשניות. מאמינה שפרספקטיבה עדכנית לגבי מפת המציאות והמשאבים הנדרשים לקדמה, שמירה על ראש פתוח ללמידה חדשה מאנשים ומגישות שונות, וכן נקיטה של הצעדים הנדרשים לטובת דרך שתצעיד קדימה ברמה אישית וארגונית – הם המפתחות העיקריים הדרושים להצלחה ולשגשוג. דוקטור לקבלת החלטות במנהיגות ומחברת הספר 'קבלת החלטות במנהיגות' בהוצאת קיימברידג' בריטניה.

ד"ר ליאור אלפרוביץ
 מרצה להיסטוריה של אירופה ושל העם היהודי במאה העשרים המתמחה בתולדות השואה והנצחתה את עיקר השכלתו האקדמית רכש באוניברסיטה העברית בירושלים בחוגים להיסטוריה, היסטוריה של עם ישראל, מחשבת ישראל ויחסים בינלאומיים. כיום  משמש כראש המרכז לחקר הביטוי החזותי של השואה בבצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב. חוקר בתוכנית עמיתי שפיגל במכון פינקלר לחקר השואה באוניברסיטת בר אילן, ומלמד במחלקה לתרבות חזותית וחומרית בבצלאל ובמחלקה ללימודים רב תחומיים במכון הטכנולוגי חולון (HIT).

פרופסור מירית אייל-כהן
פרופסור אייל-כהן היא פרופסור למשפטים בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת אלבמה. כיום היא שותפה לפקולטה במרכז לחקר משפט ודת באוניברסיטת אמורי והייתה מלגת אורח בכירה בבית הספר של אוניברסיטת קליפורניה, ברקלי. היא קיבלה תואר ראשון במשפטים (LLB), תואר שני במשפטים (LLM, בהצטיינות) בהתמחות בדיני מס, ותואר שני באמנויות (היסטוריה של אמריקה) מאוניברסיטת תל-אביב. בנוסף, היא בעלת דוקטורט במשפטים (SJD) מבית הספר למשפטים של אוניברסיטת קליפורניה (לוס אנג'לס, קליפורניה) המתמקד בפיתוח מיסוי עסקים קטנים.

הרב שרגא נתן דהן
מורה הוראה ודיין . בעל תואר שני מגשר מוסמך מטעם משרד המשפטים.
רס"ן במיל. כיהן בתפקידים שונים בצהל שנים רבות, ביניהם כראש בית המדרש להלכה של צה"ל. יועץ הלכתי מדעי טכנולוגי לרבות יועץ הלכתי טכנולוגי של  החללית בראשית וחבר בעמותת spaceIl.
חיבר  ספרים בנושאי הלכה אקטואלית ומעשית בעידן אתגרי הגלובאלי.

אורלי ורמן
MSW, מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת. יו"ר עמותת אימאגו ישראל. מדריכה ומנחת סדנאות אימאגו, מכשירת מטפלים ומנחים מקצועיים בשיטת האימאגו. נציגת ישראל וחברת הפקולטה של ארגון האימאגו הבינלאומי – IMAGO RELATIONSHIP INTERNATIONAL. מטפלת ומדריכה מוסמכת בשיטת ה – SOMATIC EXPERIENCING